Ana sayfa
Kullanıcı Adı: Şifre:    Üye Ol   |   Şifremi Unuttum
Müzisyenler Odası
Ressamlar Odası
Fotoğrafçılar Odası
Yönetmenler Odası
 Aklımın Odaları Tamamen Yenilenmiştir.
   Sevgili Üyelerimiz,

   Aklımın Odaları ilk etapta sadece şiir sitesi olarak kurulmuş olsada, yeni alt yapısı ile birlikte tüm sanatçılarımızı ağırlayacak bir yapıya dönüşmüştür. Artık Aklımın Odaları, Kültür ve Sanat portalıdır. Yeni site kodlamasıyla birlikte birçok özelliği beraberinde getirmiştir. Artık şiirlere yorum yapabilir; oylayabilir; sevdiğiniz şiiri e-posta olarak arkadaşlarınıza gönderebilir; şiirlerinize ses, video ve kapak ekleyebilir; vb.. birçok özelllik sitemize kodlanmıştır. İlk olarak Şairlerimizin yer aldığı Şairler Odası açılmıştır. Diğer odalarımızda kodlama aşamasındadır. En kısa sürede onlarıda açmayı planlamaktayız.

   Misyon
   Aklımın Odaları, aklınızdakilerin sadece aklınızda kalıp, bir gün uçup gitmeden önce, herkese duyurabilmeniz amacıyla kurulmuş, fikir paylaşım ortamıdır. Amacımız, tüm sanatçıları tek bir çatı altında toplayıp, hayranları ile buluşturmaktır.

   Vizyon
   Hedeflerimiz, hayal gücümüzün sınırlarının elverdiği ölçüde bir düşünce çevresi oluşturarak, orjinal muazzam bir sanat eseri kütüphanesi oluşturmaktır. Bunu yaparken tamamen sosyal bir ortam yapısının izlenmesini ve sanatçılarımız ile hayranlarını sanal veya reel buluşma ortamını sağlamaktır.

Artık aklınızın odalarındakiler uçup gitmeyecek...
Hepimize Hayırlı Olsun.

Saygılarımla.

Adil ÇELİK
 
 
Hakkımızda   |   Yardım   |   Hizmet Sözleşmesi   |   Bize Ulaşın   

Copyright ©2007-2019  AkliminOdalari.Net (AON). Her hakkı saklıdır.
Tüm eserlerin telif hakları sanatçıların kendilerine aittir.
Eserlerin izin alınmadan kopyalanması veya kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanuna göre suçtur.1,64 saniyede yüklendi.