Ana sayfa
Kullanıcı Adı: Şifre:    Üye Ol   |   Şifremi Unuttum
Müzisyenler Odası
Ressamlar Odası
Fotoğrafçılar Odası
Yönetmenler Odası
 Aklımın Odaları Hakkında
   Aklımın Odaları 2007 yılında kurulmuştur. AkliminOdalari.Com ve AkliminOdalari.Net olarak yayın hayatına başlayan sitenin "com" adresinde şarkı sözleri, "net" adresinde ise şiirler yer almaktadır. 2011 yılı itibariyle şiir sitesi baştan kodlanarak "Kültür ve Sanat Portalı" haline gelmiştir. Aklımın Odaları, aklınıza gelebilecek her türlü içeriğe yer vermeyi ilke edinmiştir. Aklımın Odaları, Şairlerin, Yazarların, Müzisyenlerin, Ressamların ve Yönetmenlerin eserlerini sergileyebildikleri ve hayranları ile buluştuğu bir ortam haline gelmiştir.

Misyon
   Aklımın Odaları, aklınızdakilerin sadece aklınızda kalıp, bir gün uçup gitmeden önce, herkese duyurabilmeniz amacıyla kurulmuş, fikir paylaşım ortamıdır. Amacımız, tüm sanatçıları tek bir çatı altında toplayıp, hayranları ile buluşturmaktır.

Vizyon
   Hedeflerimiz, hayal gücümüzün sınırlarının elverdiği ölçüde bir düşünce çevresi oluşturarak, orjinal muazzam bir sanat eseri kütüphanesi oluşturmaktır. Bunu yaparken tamamen sosyal bir ortam yapısının izlenmesini ve sanatçılarımız ile hayranlarını sanal veya reel buluşma ortamını sağlamaktır.
 
 
Hakkımızda   |   Yardım   |   Hizmet Sözleşmesi   |   Bize Ulaşın   

Copyright ©2007-2019  AkliminOdalari.Net (AON). Her hakkı saklıdır.
Tüm eserlerin telif hakları sanatçıların kendilerine aittir.
Eserlerin izin alınmadan kopyalanması veya kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanuna göre suçtur.0,09 saniyede yüklendi.