Ana sayfa
Kullanıcı Adı: Şifre:    Üye Ol   |   Şifremi Unuttum
Müzisyenler Odası
Ressamlar Odası
Fotoğrafçılar Odası
Yönetmenler Odası
Ana Sayfa > Yazarlar > Yakup > Saat Ayarları
 Saat Ayarları
Bu sitenin saati Türkiye saati ile uyuşmuyor. Site yönetimine duyrulur. Geçmiş tarihte de saat ayarlarıyla ilgili site yönetimine bildiride bulunmuştum. O zaman düzeltilmişti. Ama saat ayarları dört dörtlük uymadı. Daha önce de Türkiye saatinden dört dakika geri gösteriyordu. En son bugün Gel isimli şiirimi yayınladım. Hemen ardından Türkiye saatine baktım. Gel isimli şiirimin yayınlanma saati yedi dakika geride gösteriyordu. Tüm şâirlerin adına yazıyorum bu şekilde eserlerin ve üyelerin kaydı tehlikededir. Site yönetimine çözümü için önemle duyurulur.

Yakuphan Kılınç
11.04.2018/02:47
Telif Hakkı Koruma Sistemi
   Bu şiirin telif hakları Yakup' e aittir. Yazar, telif hakkı koruma sistemi dahilinde bu yazının herkes tarafından paylaşılabilmesi izni vermiştir.
Yaziyi paylaşmak için lütfen tıklayınız.


Not: Tüm yazarlarımızın yazıları, telif hakkı koruma sistemi dahilinde korunmaktadır. Başka sitelerde verilen Yayın Kodu Linkleri doğrudan sitemize gelmekte olup, yayınlanan sitede yayın izni verilip verilmediğini kontrol etmektedir. Yayın Kodu Linki bulunmayan yazıları lütfen yazarlarımıza bildiriniz.


Yakup tarafından yazıldı.
11.4.2018 02:41 tarihinde eklendi.
25 kere okundu.

 
 
Hakkımızda   |   Yardım   |   Hizmet Sözleşmesi   |   Bize Ulaşın   

Copyright ©2007-2018  AkliminOdalari.Net (AON). Her hakkı saklıdır.
Tüm eserlerin telif hakları sanatçıların kendilerine aittir.
Eserlerin izin alınmadan kopyalanması veya kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanuna göre suçtur.0,06 saniyede yüklendi.